مقاله پاورپوینت ویژگی امنیتی Ipv6 موبایل

مقاله پاورپوینت ویژگی امنیتی Ipv6 موبایل
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله تحقیق پیرامون ویژگیهای امنیتی Ipv6 موبایل
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 36 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT، کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله برق مخابرات، سیستم های مخابراتی، مخابرات رمز، مخابرات میدان، امنیت اطلاعات و نرم افزار
کد محصول P4188

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
ویژگیهای امنیتیIPV6 موبایل
تهدیدهای امنیتی در ویژگیهای جدیدIPV6 موبایل
استراتژیهای حفاظت در برابر تهدیدهای امنیتی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
B. حمله Home Address Option
به منظور تحقق ویژگی نشانی پذیر گره موبایل در هنگام تغییر موقعیتش در لینک های ارتباطی، قرارداد یا توافق نامهIPv6 موبایل، هدرهاو گزینه های جدیدی در بسته های داده معرفی و راهکارهای خاص برای آن بسته های داده را تعریف می کند. اما، مهاجمین از هدرها و گزینه های جدید برای تحریک ریسک های هک نیز استفاده می کنند. هدرگزینه آدرس خانگی 16 بایت را برای حمل و انتقال یک آدرس IPv6 تعریف می کند که به هدر گزینه هدف تعلق داشته و توسط گره مقصد پردازش می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.