مقاله پاورپوینت آگروفارستری و بهبود حاصلخیزی خاک

مقاله پاورپوینت آگروفارستری و بهبود حاصلخیزی خاک
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله آگروفارستری و بهبود حاصلخیزی خاک: ایده ای از آمازون
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 36 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کشاورزی
گرایش های مرتبط با این مقاله علوم خاک، بیولوژی و بیوتکنولوژی خاک، حاصلخیزی خاک و تغذیه گیاه، فیزیک و حفاظت خاک، مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک و مدیریت منابع خاک
کد محصول P4287

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
درختان و کربن خاک
درختان و تنوع زیستی خاک
درختان در خاک های حاره ای
درختان در کشاورزی امازون
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله

درختان در خاک های حاره ای

برخلاف اکوسیستم های معتدله که خاک هایش عموما حاصلخیز است و بخش زیادی از عناصر مغذی با هوازدگی مواد مادری تامین می شود، شرایط دمایی زیاد و بارش در مناطق حاره ای موجب تسریع فرایند های خاکی نظیر از دست رفت عناصر مغذی می شود طوری که ذخیره زیاد عناصر مغذی در بیومس وجود داشته با تجزیه در اختیار قرار می گیرد. اگرچه برای این قائده استثنائاتی هم وجود دارد مثلا خاک های با منشا آتش فشانی در آسیا و یا دشت های سیلابی رود آمازون که هر ساله رسوباتی را از رشته کوه های آند دریافت می کنند، اکثریت خاک ها در حوزه رود آمازون از خاک های حاره ای با حاصلخیزی اندک هستند و روی رسوبات قدیمی ایجاد شده اند .

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.