مقاله پاورپوینت خطا در حسابداری و ارزش مربوط بودن اطلاعات حسابداری

مقاله پاورپوینت خطا در حسابداری و ارزش مربوط بودن اطلاعات حسابداری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله خطا در حسابداری و ارزش مربوط بودن اطلاعات حسابداری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد، حسابداری و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله حسابداری مالی، مالی، مدیریت مالی و حسابداری خدمات عمومی
کد محصول P4264

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
بررسی منابع و فرضیه
روش
نتایج
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 اهمیت ارزش درآمد های حسابداری و ارزش سرمایه
مطالعات مختلف ثابت کرده اند که درآمدهای حسابداری مربوط به ارزش سهام هستند. برخی از مطالعات نیز نشان می دهند که سرمایه و وام مرتبط با ارزش سهام می باشند. بررسی اهمیت ارزش مجموعه دارمدها و ارزش سرمایه که توسط برخی محققان انجام می شود با نتایج مطالعه السون 1995، و فلتام و السون 1995 دو چندان خواهد شد. این مطالعه متکی به رگرسیون خطی ذیل می باشد که Pjt ارزش بازار سهام شرکت j در زمان t،Bjt ارزش سرمایه شرکت در زمان t و Ejt درآمد شرکت j در زمان t است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.