مقاله پاورپوینت پیشرفت لیزر آبشار کوانتومی تراهرتز

مقاله پاورپوینت پیشرفت لیزر آبشار کوانتومی تراهرتز
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  پیشرفتهای اخیر در لیزرهای آبشار کوانتومی تراهرتز
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 10 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و فیزیک
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک، فوتونیک، الکترواپتیک، اپتیک و لیزر، اپتوالکترونیک و نانو تکنولوژی
کد محصول P3087

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
منطقه فعال QCL تراهرتز
موجبرهای فلز- فلز برای QCL های تراهرتز
QCL های تراهرتز ساتع کننده سطحی تک مد
QCL های تراهرتز تنظیم شدنی

  

بخشی از مقاله
منطقه فعالQCL تراهرتز
تا کنون، QCL های تراهرتز از تونل زنی تشدیدی (RT) به عنوان ابزاری برای تزریق حامل ها (الکترونها) به درون زیرباند لیزری بالا استفاده کرده اند. نقطه تاکید این مطالعه، طرح هایی بوده است که از پراکندگی الکترون- LO- فنون سریع در نیمه هادی برای جمعیت زدایی (تخلیه جمعیت) زیرباند لیزری پائین به منظور وارون سازی و وارونگی جمعیتی استفاده می کنند. ساده ترین طرح QCL تراهرتز با تزریق RT و جمعیت زدایی با وساطت فنون، ساختار سه سطحی است که در شکل 1 نشان داده شده است. به وسیله این طرح ساده، می توان اصل کاریQCL تراهرتز و رفتار الکتریکی اش را به صورت تابع میدان بایاس الکتریکی استاتیکی وارد شده از خارج استنتاج نمود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.