مقاله پاورپوینت چالش و راهبرد مدیریت جهانی منابع انسانی

مقاله پاورپوینت چالش  و راهبرد مدیریت جهانی منابع انسانی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله چالش ها و راهبرد های مدیریت جهانی منابع انسانی: مطالعه موردی از ایالات متحده و کانادا
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت منابع انسانی، مدیریت استراتژیک منابع انسانی و مدیریت منابع انسانی اسلامی
کد محصول  P4285

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
بررسی ادبیات
روش
نتایج
بحث

  

بخشی از مقاله
دیگر چالش مهم برای مدیران جهانی منابع انسانی مدیریت تنوع به ویژه از حیث مدیریت طیف وسیعی از انتظارات در محل کار می باشد. در مطالعهGLOBE، که توسط هاوس، هانگس،جاویدان، دورفمن و گوپتا 2004 انجام شد، جوامعی که دارای سطوح بالایی از اعتقاد به تساوی کیفیت و فرصت بودند، بر مسائل اشتغال مساوی و فعالیت های درست در مقایسه با جوامعی با سطوح پایین این اعتقاد تاکید بیشتری داشتند. در واقع، فرصت اشتغال مساوی که بخشی از سیاست های سازمانی در کشورهای خاص نظیر ایالات متحده، کانادا و انگلیس می باشد، ممکن است در کشورهای دیگر وجود نداشته باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.