مقاله پاورپوینت کانتور فعال الگوریتم ژنتیکی موازی

مقاله پاورپوینت کانتور فعال الگوریتم ژنتیکی موازی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کانتور فعال: شیوه الگوریتم ژنتیکی موازی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 11
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله معماری سیستم های کامپیوتری و هوش مصنوعی
کد محصول P4218

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
کانتور فعال
بهینه سازی الگوریتم ژنتیک
محاسبه موازی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
• کراس اور: یک جفت پدر برای تولید راه حل فرزند انتخاب می شوند. نسل جدید بسیاری از ویژگیهای والدینشان(پدرانشان) را دارا می باشند.
• جهش: راه حل پدر برای تولید راه حل فرزند انتخاب می شود. نسل جدیداز اطلاعات پدرانشان با تغییرات و اصلاحات تصادفی سهم می برد( دارای اطلاعات مشترک میباشد).
مراحل قبل تا زمان دستیابی به شرایط خاتمه دادن و پایان دهی، تکرار می شوند: راه حلی یافت می شود که معیارهای مینیموم، تعداد ثابت نسل های حاصل شده، نیل به بودجه تخصیص داده شده و غیره را رعایت و تامین می کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.