مقاله پاورپوینت کتابخانه عمومی تسهیل کنندگان گنجایش لاتویا

مقاله پاورپوینت کتابخانه عمومی تسهیل کنندگان گنجایش لاتویا
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  کتابخانه های عمومی-تسهیل کنندگان جامعه اطلاعاتی و گنجایش لاتویا
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 33 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله علم اطلاعات و دانش شناسی، مدیریت و اقتصاد
گرایش های مرتبط با این مقاله کتابخانه های عمومی، مدیریت اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت منابع اطلاعاتی
کد محصول P3206

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
پیشرفت جامعه اطلاعاتی و رشد اقتصادی
گنجایش- عنصری مهم از جامعه اطلاعاتی
نقش کتابخانه های عمومی در گنجایش
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
پیشرفت جامعه اطلاعاتی و رشد اقتصادی
استفاده از فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) یکی از محرک های اصلی تغییر در جامعه و کار بیش از یک دهه بوده است. جامعه اطلاعاتی فراگیر اروپا یکی از اولویت های راهبردی در چهارچوب اتحادیه اروپا در سال 2010 حساب می آید-جامعه اطلاعاتی اروپا هم چنین در زمینه ی رشد و کار، یکی از ارکان دستور جلسات دیجیتالی(کامپیوتری) یعنی بهترین ابتکار استراتژی 2020 اروپا در زمینه ی تحویل رشد فراوان،پایدار و فراگیرتلقی می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.