مقاله پاورپوینت اجرای مکانیسم کنترل همروندی سیستم پایگاه داده

مقاله پاورپوینت اجرای مکانیسم کنترل همروندی سیستم پایگاه داده
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله طراحی و اجرای مکانیسم کنترل همروندی در یک سیستم پایگاه داده شی گرا
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، علوم و فنون هوایی، هوافضا، فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک، برق مخابرات، امنیت اطلاعات و مهندسی نرم افزار
کد محصول P4184

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
سیستم FOODB
جابجایی پذیری و موازی پذیری
تکنیک های قفل گذاری
عملیات ها و مدهای قفل گذاری
بحث و نتیجه

  

بخشی از مقاله
معماری
FOODB یک سیستم پایگاه داده شی گرا می باشد. این سیستم دارای معماری ارباب رجوع/ سرور می باشد. پایگاه داده برروی سرور ذخیره می شود. کلیه عملیات های پایگاه داده ارباب رجوع ها به سرور تحویل داده می شوند، جایی که آن عملیات ها اجرا می شوند. مدیر تراکنش مسئولیت کنترل و بازیابی همروندی را برعهده دارد. مدیر شی مسئولیت مدیریت اشیاء در بافر، مبادله اشیاء بین دیسک ها و حافظه و بسته بندی یا باز کردن اشیاء جهت انتقال را برعهده دارد. وظیفه سیستم ارتباطی، انتقال اشیاء بین ارباب رجوع و سرورمی باشد. GUI شامل یک رابط محاوره ای و رابط برنامه نویسی و مجموعه ابزارهای حفظ و نگهداری سیستم می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.