مقاله پاورپوینت کنترل کپک قارچی الوار فراوری شده در شرایط ذخیره انباری

مقاله پاورپوینت کنترل کپک قارچی الوار فراوری شده در شرایط ذخیره انباری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  کنترل کپک قارچی برای الوار فراوری شده در شرایط ذخیره انباری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 30 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی
گرایش های مرتبط با این مقاله جنگلداری، علوم و صنایع چوب و کاغذ، بیولوژی و حفاظت چوب، صنایع چوب، مدیریت و اقتصاد صنایع چوب و کاغذ، مهندسی چوب
کد محصول P4305

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
روش های تجربی
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
ارزیابی مقاومت به قارچ
نمونه ها به طور دوره ای بازرسی و از نظر رشد کپک قارچی درجه بندی شدند. مقیاس درجه بندی بر اساس پوشش سطح کپک نمونه ها بود. بعد از هر ارزیابی، آب در محفظه ها برای حفظ رطوبت بهینه برای شرایط رشد خوب قارچ در محیط پلاستیکی پرشدند. عکس معرف رشد کپک و شاهد در ذیل دیده می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.