مقاله پاورپوینت تشخیص حالت عاطفی چهره و افسردگی در دختران نوجوان: ارتباط با ویژگی های بالینی

مقاله پاورپوینت تشخیص حالت عاطفی چهره و افسردگی در دختران نوجوان: ارتباط با ویژگی های بالینی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Emotional facial expression recognition and depression in adolescent girls: Associations with clinical features
عنوان فارسی مقاله تشخیص حالت عاطفی چهره و افسردگی در دختران نوجوان: ارتباط با ویژگی های بالینی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 33 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی
موضوعات مرتبط با این مقاله تشخیص حالت عاطفی چهره
کد محصول P11734
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
1. مقدمه
2. روشها
2.1. شرکت کنندگان
2.2 روند کار
2.3 تجزیه و تحلیل ها
3 نتایج
3.2 آمار توصیفی
3.3 اختلافات گروهی
3.4 ویژگیهای بالینی و EFER در گروه افسردگی
4 بحث
4.1 تفاوتهای گروهی
4.2 ویژگیهای بالینی و EFER در گروه افسردگی
4.3 نقاط قوت و محدودیتها
5 نتیجه گیری
منابع  

 

بخشی از پاورپوینت
مطالعات بر روی دختران مبتلا و غیر مبتلا به افسردگی بررسی کرده.ارتباط بین ویژگیهای بالینی مربوط به افسردگی و  EFERرا مورد بررسی قرار داده است. ۵۰ نفر از دختران دارای معیار افسردگی و ۵۵ دختر فاقد تشخیص روانشناسی کارهای EFER را انجام دادند.
زمان واکنش و دقت برای تشخیص ابراز احساسات در شدت زیاد و کم، و حساسیت در تشخیص شادی، غم، عصبانیت و ترس مورد ارزیابی قرار گرفت.نوجوانان مبتلا به افسردگی نسبت به نوجوانان گروه مقایسه از سرعت عمل نسبتا بیشتری در تشخیص ناراحتی برخوردار بودند.آگاهی از تغییرات اجتماعی-شناختی مرتبط با افسردگی می تواند به پیشرفت بهتر و انجام مداخلات مناسب کمک کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.