مقاله پاورپوینت روند تحقیقات تغذیه ای در اختلالات غدد درون ریز، کاستی ها و برنامه های آینده

مقاله پاورپوینت روند تحقیقات تغذیه ای در اختلالات غدد درون ریز، کاستی ها و برنامه های آینده
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Trend of nutrition research in endocrine disorders, gaps, and future plans: a collection of experiences of an endocrinology research institute
عنوان فارسی مقاله روند تحقیقات تغذیه ای در اختلالات غدد درون ریز، کاستی ها و برنامه های آینده: مجموعه ای از تجربیات مرکز تحقیقاتی مربوط به غدد درون ریز
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 25 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله علوم تغذیه، غدد و متابولیسم
موضوعات مرتبط با این مقاله غدد درون ریز
کد محصول p11751
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
روش ها
نتایج
جستجو منبعی
مشخصات اصلی مطالعات مشمول
یافته های بررسی های سیستماتیک و متا آنالیز
یافته های تحقیقات ملی تغذیه
فعالیت های دیگر
فعالیت ها در زمینه ویروس همه گیر کووید 19 (پاندمی)
بحث
نتیجه گیری
مراجع  

 

بخشی از پاورپوینت
از 4082 مطالعه مشخص شده در جستجوی اولیه، 319 مقاله مرتبط وارد مطالعه شده بود. از بین این 319 مقاله، 76 مقاله به روش مرور سیستماتیک و متا آنالیز ، 58 مقاله به روش آزمایشات بالینی، 171 مورد به روش مقطعی، 11 مورد به روش مورد شاهدی و 3 مورد به روش مطالعه بر روی حیوانات بودند. بر این اساس بیشتر مطالعات تغذیه ای در سطح 3 شواهد (مقالات مقطعی: 53.60 درصد) و به دنبال آن ها مقالات مروری سیستماتیک (23.82 درصد) با سطح شواهد 1 بودند. همچنین در طی سال ها روند افزایشی در مطالعات تغذیه ای مشاهده می شد که در سال 2019 به اوج خود رسید.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.