مقاله پاورپوینت اصلاح حمله سرویس در شبکه حسگر بی سیم مبتنی بر یادگیری ماشین

مقاله پاورپوینت اصلاح حمله سرویس در شبکه حسگر بی سیم مبتنی بر یادگیری ماشین
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Service Attack Improvement in Wireless Sensor Network Based on Machine Learning
عنوان فارسی مقاله اصلاح حمله سرویس در شبکه حسگر بی سیم مبتنی بر یادگیری ماشین
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 23 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 3 صفحه
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی فناوری اطلاعات و کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله امنیت اطلاعات، اینترنت و شبکه های گسترده، شبکه های کامپیوتری، هوش مصنوعی
موضوعات مرتبط با این مقاله شبکه های اینترنتی، حمله های سایبری، حسگر های بی سیم
کد محصول P11770
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

1- چکیده و مقدمه

2- مطالعات مرتبط

3- روش پیشنهادی

4- نتیجه و بحث

5- نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
سنسور یک وسیله فیزیکی یا مجموعه ای از داده ها در مورد عملکردی است که اتفاق افتاده است و بیشتر سنسورها را برای جمع آوری اطلاعات از راه دور به یک ایستگاه آماده اعزام می کتند. وقتی این حسگرها به وفور برای مشاهده آب و هوای فیزیکی ساخته شده باشند ، ساختار W.S.N را تشکیل می دهند. شبکه های حسگر از راه دور در مورد مجموعه گسترده ای از مسائل امنیتی صحبت می کنند که باید مورد استفاده قرار گیرند. باید یکی از مشکلات را در نظر بگیریم. به عنوان مثال، انرژی مهم‌ترین مسئله مربوط به W.S.N است. سنسور هاب‌های W.S.N توسط باتری یا نیروی خورشیدی کار می‌کنند. این سنسورها در تجهیزات ذخیره اطلاعات، نیروی پردازش و شرایط سرعت انتقال مکاتبات محدود شده اند

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.