مقاله پاورپوینت بررسی کلی مدل سازی پارامتری و روش های تشخیص هدف رادار با داده های محدود

مقاله پاورپوینت بررسی کلی مدل سازی پارامتری و روش های تشخیص هدف رادار با داده های محدود
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله An Overview of Parametric Modeling and Methods for Radar Target Detection With Limited Data
عنوان فارسی مقاله بررسی کلی مدل سازی پارامتری و روش های تشخیص هدف رادار با داده های محدود
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 36 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 8 صفحه
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل، ابزار دقیق، هوش ماشین، مهندسی الکترونیک، هوش مصنوعی
موضوعات مرتبط با این مقاله مدل سازی، رادار های داده محدود
کد محصول P11773
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده , مقدمه
تشخیص پارامتری در رادار آرایه فازی
تشخیص پارامتری در رادارهای MIMO توزیع شده
تشخیص پارامتری در رادار غیر فعال
نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
این مقاله به بررسی نتایج اخیر در زمینه استفاده از مدل های پارامتری خود همبسته برای تشخیص تطبیقی هدف رادار می پردازد. به بیان دقیق تر، سه نوع سامانه راداری بررسی می گردد که شامل رادار آرایه فازی با چندین گیرنده و فرستنده هم مکان، رادار چند ورودی چند خروجی توزیع شده (MIMO) با گیرنده ها و فرستنده های گسترده و مکانمند و رادار غیر فعال می شوند. رادارهای غیر فعال با نام فرستنده های مغتنم (IO ها) شناخته می شوند که از منابع موجود بهره می برند. این رادارها در بسیاری از زمینه های نظامی و غیر نظامی کاربرد دارند. در هر سه مورد رادار بیان شده، ما به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه فرآیندهای AR را می توان برای مدل سازی دقیق همبستگی سیگنال بنیادی و برآورد کارآمد آن از داده های محدود به کار برد. با این کار، تشخیص موثر هدف در محیط های پیچیده ناهمگون، در زمانی که محدودیت داده وجود دارد، امکان پذیر می شود. با استفاده از داده های شبیه سازی شده و آزمایشی، عملکرد مدل پارامتری مورد نظر با کمک آشکارگرها نسبت به رویکردهای غیر پارامتری سنتی شرح داده خواهد شد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.