مقاله پاورپوینت منابع انسانی سبز برای توسعه پایدار

مقاله پاورپوینت منابع انسانی سبز برای توسعه پایدار
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Green HRM for Sustainable Development
عنوان فارسی مقاله منابع انسانی سبز برای توسعه پایدار
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 15 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 3 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت منابع انسانی
موضوعات مرتبط با این مقاله توسعه پایدار، منابع انسانی سبز
کد محصول P12057
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
منابع انسانی سبز
مروری بر ادبیات
منابع انسانی سبز و پایداری
نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
جدول فوق نشان می دهد در سراسر جهان تلاش هایی برای حفاظت از محیط زیست صورت می گیرد. با وجود تصویب این قوانین و مقررات، شرایط فعلی محیط زیست کماکان نامطلوب است و سازمان ها و صنایع تلاش می کنند از طرق مختلف در حفاظت از محیط زیست نقش داشته باشند. در واقع اقدامات لازم برای حفظ محیط زیست، یکی از مسئولیت های اجتماعی شرکت محسوب می شود. نگرانی برای محیط زیست جهانی و توسعه استانداردهای جهانی برای حفظ محیط زیست‏، صنایع و کسب و کارها را ملزم به اتخاذ “شیوه های سبز” کرده است. در گذشته از مفاهیمی مانند مدیریت سبز، بازاریابی سبز، حسابداری سبز و غیره استفاده می شد که مدیریت منابع انسانی سبز آخرین مورد اضافه شده به این مجموعه است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.