مقاله پاورپوینت یادگیری شمارش دقیق و برآورد تقریبی در مدلهای شبکه عصبی عمیق

مقاله پاورپوینت یادگیری شمارش دقیق و برآورد تقریبی در مدلهای شبکه عصبی عمیق
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Learning exact enumeration and approximate estimation in deep neural network models
عنوان فارسی مقاله یادگیری شمارش دقیق و برآورد تقریبی در مدلهای شبکه عصبی عمیق
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 30 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه
تعداد صفحات دارای جدول ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله هوش مصنوعی، مهندسی الگوریتم ها و محاسبات
موضوعات مرتبط با این مقاله شبکه عصبی
کد محصول P12059
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

روش ها

نتایج

بحث

  

بخشی از پاورپوینت

برای تعیین اندازه مجموعه های بزرگی از آیتم ها، شمارش تنها روش دقیق است. برای مجموعه های کوچکتر از پنج می توانیم از سابتایزینگ برای تعیین اندازه استفاده کنیم. بیشتر از محدوده سابتایزینگ می توانیم قضاوت تقریبی درباره تکثر یک مجموعه واحد از آیتم ها و اندازه نسبی دو مجموعه از آیتم ها داشته باشیم. از طریق آزمایشات فیزیولوژی عصبی و مدلسازی مفهومی می توان فهم اعداد تقریبی را درک کرد.

درک اعداد طبیعی و حساب نیاز به مفهوم تکثر دقیق و ارتباط تکثر دقیق برای برچسب های عدد-کلمه دارد. یک سیستم نشان دهنده تکثر گسسته باید مجاز باشد که این موارد را انجام دهد (۱) ایجاد تناظر یک به یک بین تکثر و اشیا، (۲) تمایز تبدیل هایی تغییرناپذیر نسبت به تکثر. مثالی از سیستم بازنمایی که این نیازها را برآورده می کند، «کد بزرگی» است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.