مقاله پاورپوینت مزایا و معایب تدوین برنامه ریزی منابع سازمانی برای مدیریت کیفیت

مقاله پاورپوینت مزایا و معایب تدوین برنامه ریزی منابع سازمانی برای مدیریت کیفیت
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Advantages and disadvantages of developing an enterprise resource planning to manage quality in an accredited reality. COSMOB S.p.A case study
عنوان فارسی مقاله مزایا و معایب تدوین یک برنامه ریزی منابع سازمانی برای مدیریت کیفیت در یک نهاد معتبر: مطالعه موردی COSMOB
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 18 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 4 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت کیفیت و بهره وری، مدیریت منابع اطلاعاتی، سیستم های اطلاعاتی پیشرفته
موضوعات مرتبط با این مقاله برنامه ریزی، مدیریت کیفیت
کد محصول P12076
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
مروری بر پیشینه
روش شناسی
مطالعه موردی COSMOB
نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
گردآوری و پردازش اطلاعات در دهه های اخیر به یک عامل رقابتی بنیادین تبدیل شده است. از همین رو، شرکت ها برای آن که در رقابت بمانند باید قادر باشند که فوراً به درخواست های خارجی پاسخ دهند و به یکپارچه سازی کارامد با همه ی بازیگران مرتبط در زنجیره ی تأمین روی آورند. یکی از راه های پاسخ گویی به این نیازها، اتخاذ سامانه های اطلاعاتی یکپارچه است که در این میان، برنامه های مدیریتERP متمایز هستند. برخی عوامل مؤثر بر تصمیم گیری برای اتخاذ و پذیرش یک سامانهERP عبارت اند از: رقابت جهانی، نیاز به فرایندهای تصمیم گیری فوری، مدیریت حجم بالای داده ها، ناسازگاری میان سامانه های اطلاعاتی، نیاز به ارتباطات بین سازمانی و درون سازمانی.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.