مقاله پاورپوینت رویکرد فرآیندکاوی در آنالیز داده های مهم و مدل سازی ریسک های تصمیم گیری

مقاله پاورپوینت رویکرد فرآیندکاوی در آنالیز داده های مهم و مدل سازی ریسک های تصمیم گیری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله A process mining approach in big data analysis and modeling decision making risks for measuring environmental health in institutions
عنوان فارسی مقاله رویکرد فرآیندکاوی در آنالیز داده های مهم و مدل سازی ریسک های تصمیم گیری با هدف اندازه گیری بهداشت محیط در سازمان ها
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 18 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 4 صفحه
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی صنایع
گرایش های مرتبط با این مقاله داده کاوی، برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها، مهندسی سیستم های سلامت
موضوعات مرتبط با این مقاله آنالیز داده، مدل سازی
کد محصول P12081
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل اول مقدمه
فصل دوم اصول و رویکردها
محاسبه شاخص بهداشت محیط سازمانی
فصل سوم نتیجه و بحث
فصل چهارم نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

بخشی از متن پاورپوینت

سازمان ها و مکان های عمومی، نقش اصلی را در بهداشت شهری ایفا می کنند. به نظر می رسد رعایت شرایط بهداشتی در این مکان ها یک معیار کلیدی برای ارزیابی سیستم مراقبت بهداشتی جوامع شهری محسوب شود. دانش هستی شناسی و نوعی فرایند کاوی می توانند به اندازه گیری بهتر عملکرد بهداشت محیط در سازمان ها کمک کنند. تصمیم گیری چند معیاره از سیستم هایی که بعنوان الگوریتم های فرآیند کاوی مبتنی بر دانش هستی شناسی در مهندسی نرم افزار و برای حل برنامه ریزی فرآیندی پیچیده استفاده شده اند، حمایت می کند. با توجه به عدم انجام تحقیقات کمی در این زمینه، این مقاله با استفاده از چارچوب تصمیم گیری چند معیاره (MCDM) مبتنی بر اصول مدل سازی فازی و ارزیابی اتفاق نظرات، به ارائه یک شاخص نرم افزاری جدید پرداخته است که برای اندازه گیری اوضاع بهداشت محیط در سازمان ها و مکان های عمومی استفاده می شود که این شاخص در مساجد بعنوان مثال های عددی به کار گرفته شد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.