مقاله پاورپوینت طبقه بندی جدید و نوینی از شاخص های شهر هوشمند پایدار

مقاله پاورپوینت طبقه بندی جدید و نوینی از شاخص های شهر هوشمند پایدار
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله طبقه بندی جدید و نوینی از شاخص های شهر هوشمند پایدار
عنوان فارسی مقاله A novel taxonomy of smart sustainable city indicators
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 17 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 5 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی شهرسازی، معماری
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت شهری، طراحی شهری، تکنولوژی معماری
موضوعات مرتبط با این مقاله شاخص شهر هوشمند
کد محصول P12082
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل اول: مقدمه
فصل دوم – شهرهای هوشمند و پایداری
عوامل و شاخص های کلیدی شهرهای هوشمند
پایداری و شاخص های آن
فصل سوم – وجه مشترک شهرهای هوشمند و پایداری
فصل چهارم – شیوه و روش کار
فصل پنجم – نتایج و بحث

 

  

بخشی از پاورپوینت

 

عوامل و شاخص های کلیدی شهرهای هوشمند

دسته ی خاصی از عوامل برای مفهوم شهر هوشمند وجود ندارد. بعضی از محققان این عوامل را به شش گروه طبقه بندی می کنند، از جمله مردم، اقتصاد، محیط زیست، حمل و نقل و جابجایی، زندگی (معیشت)، و حکومت. پرواضح است که تکنولوژی عامل اصلی شهرهای هوشمند نیست بلکه صرفا تسهیل کننده ایست برای فراهم کردن زمینه ای برای آنالیز و شناسایی فرصت ها در تمامی دسته ها و طبقه بندی ها. هریک از این عوامل خود شاخص های متعددی را شامل می شوند. طبقه بندی کوهن تمامی جنبه های کلیدی شاخص های شهر هوشمند را تحت پوشش قرار می دهد و یکی از جامع ترین هم گروه ها در ادبیات تحقیقیست. این طبقه بندی بر اساس شش المان و عامل اصلی شهر هوشمند، اعم از اقتصاد، محیط زیست، معیشت، مردم، حمل و نقل، و دولت طراحی شده است و شاخص های فرعی متعددی را در ارتباط با هر شاخص اصلی عرضه می کند.

 

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.