مقاله پاورپوینت تغييرات فرهنگ سازمانی در راستای رسيدن به پايداری

مقاله پاورپوینت تغييرات فرهنگ سازمانی در راستای رسيدن به پايداری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Changing Organizational Culture to Establish Sustainability
عنوان فارسی مقاله تغييرات فرهنگ سازمانی در راستای رسيدن به پايداری
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 13 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول  ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت سازمان های دولتی، مدیریت کسب و کار، مدیریت منابع انسانی
موضوعات مرتبط با این مقاله فرهنگ سازمانی
کد محصول P12083
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

1. فرهنگ سازمانی و تاثیر آن روی مدیریت محیطی مرکز

2. فرهنگ سازمانی، فضای شرکت و ابتکارات مدیریتی

3. مفاهیم مدیریتی

4. تغییر یک فرصت است

5. نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
با اینکه شرکت ها برای تامین تمام مطالبه های سهام داران داخلی و خارجی، نیاز به تغییر دارند، عموما در شرکت ها نگرشی حاکم است که تحت تاثیر آن تغییرات کوچک ممکن است پذیرفته شوند، اما اقدامات ابتکارانه در راستای تغییرات چشمگیر اصولا با شک و تردید به عنوان مشکلی که باید از آن اجتناب کرد شناخته میشوند. در اکثر موارد، مشکلات محیطی تنها به عنوان مشکلات درجۀ دوم و با اهمیت کمتری مورد توجه قرار میگیرند. اما باید توجه داشت که یک رویکرد کسب و کار ایستا که فقط در صورت اجبار قوانین و مقررات یا رقبا، تغییراتی را ایجاد و آغاز میکند، به هیچ عنوان ایده آل نیست و جوامعی که دربرابر تغییر آمادگی و پذیرش بیشتری دارند، از جمله جوامع آسیایی، در مواجهه با بحران ها و تغییر شرایط بهتر عمل میکنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.