مقاله پاورپوینت آیا جرم پیشرفته، جرمی با هوش بالا است؟

مقاله پاورپوینت آیا جرم پیشرفته، جرمی با هوش بالا است؟
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله High tech crime, high intellectual crime? Comparing the intellectual capabilities of cybercriminals, traditional criminals and non-criminals
عنوان فارسی مقاله آیا جرم پیشرفته، جرمی با هوش بالا است؟ مقایسه توانمندی های مجرمان سایبری، مجرمان سنتی، و افراد غیرمجرم
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 18 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله حقوق
گرایش های مرتبط با این مقاله حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق عمومی
موضوعات مرتبط با این مقاله مجرمان سایبری
کد محصول P12084
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

مروری بر پیشینه

روش ها

نتایج

بحث و نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

روش ها

به منظور بینش یافتن نسبت به هوش مجرمان سایبری، داده هایی از اداره ی آمار هلند درباره ی پیشینه ی کیفری و نمرات آزمون CITO مورد استفاده قرار گرفتند. در تحلیل های بیش تر، مجرمان سایبری همچنین با همنیاهای کامل غیرمجرم خود مقایسه شدند تا مخدوش کننده های خانوادگی اندازه گیری نشده کنترل شوند. همچنین به لحاظ سنجش، متغیرهای وابسته ای که مبتنی بر نمرات آزمون CITO بودند، تعریف شدند. افزون بر این، عملکرد پیرامون پرسش های زبان، ریاضیات و پردازش اطلاعات در مدل های رگرسیون مجزایی با استفاده از رتبه های صدک به عنوان متغیرهای وابسته تحلیل شدند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.