مقاله پاورپوینت طرحی کارآمد برای اینترنت صنعتی اشیاء با امضای فاقد گواهی

مقاله پاورپوینت طرحی کارآمد برای اینترنت صنعتی اشیاء با امضای فاقد گواهی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله An Efficient Scheme for Industrial Internet of Things Using Certificateless Signature
عنوان فارسی مقاله
طرحی کارآمد برای اینترنت صنعتی اشیاء با استفاده از امضای فاقد گواهی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 16 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 3 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی فناوری اطلاعات و کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله اینترنت و شبکه های گسترده، رایانش ابری
موضوعات مرتبط با این مقاله اینترنت صنعتی اشیاء، اینترنت اشیاء
کد محصول P12085
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

کارهای مرتبط

مقدمات

مدل شبکه

طرح پیشنهادی امضای فاقد گواهی

تحلیل امنیت

تحلیل عملکرد

نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

این فصل مربوط به ساخت طرح امضای فاقد گواهی (CLSC) است که دارای چهار فاز: راه اندازی، تولید کلید، (تولید) امضا و اعتبارسنجی است. راه اندازی مجموعه ای از وظایف اولیه است که توسط ارائه دهنده برنانه (AP) انجام می شود و در اینجا، نقشKGC را ایفا می کند.

تولید کلید دارای فازهای (۱) تولید کلیدی خصوصی جانبی (PPK)، (۲) تولید مقدار مخفی، (۳)‌ تولید کلید خصوصی، و (۴)‌ تولید کلید عمومی است.

فاز بعدی، فاز تولید امضا است. فاز بعد از آن فاز تایید است که در آن DC از طریق محاسباتی، انجام کار را تایید و بررسی می نماید. فاز بعدی ثبات و پایداری است که در اینجاDC ∅ را به محض محاسبه موفقیت آمیز می پذیرد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.