مقاله پاورپوینت ساختار مدیریت منابع انسانی شرکت ارتباطات

مقاله پاورپوینت ساختار مدیریت منابع انسانی شرکت ارتباطات
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Human resource management structure of communication enterprise based on microprocessor system and embedded network
عنوان فارسی مقاله ساختار مدیریت منابع انسانی شرکت ارتباطات مبتنی بر سیستم ریزپردازنده و شبکه تعبیه شده
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 18 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 4 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول  ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت منابع انسانی، مدیریت فناوری اطلاعات
موضوعات مرتبط با این مقاله مدیریت منابع انسانی، ریزپردازنده 
کد محصول P12086
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل1 – مقدمه
فصل2 – نقش استراتژی در منابع انسانی
فصل 3 – کارهای مرتبط
فصل 4 – روش پیشنهادی
فصل 5 – بحث و نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

فصل دوم: نقش استراتژی در منابع انسانی

استراتژی رملی شامل استخدام و حفظ استعداد درست و ارائه رهبری اخلاقی و فرهنگی می‌باشد. مدیر منابع انسانی شرکت اصلی در تصمیم‌گیری استراتژیک و سازمان‌های استراتژیک مشارکت خواهد داشت که باید برای بازار رقابتی به استعدادهای لازم از نظر استراتژیکی فکر کرد.
برنامه‌ریزی و پیش‌بینی به عنوان یک عملکرد حیاتی از مدیریت منابع انسانی به دلیل اهمیت نیروی کار مناسب ، مهم می‌باشد. توانایی مدیران اجرایی با درک نیازهای استعدادهای آینده ، ارزیابی شایستگی ، آماده‌سازی کارکنان و پیشرفت کارکنان و حفظ طولانی‌مدت توانایی درگیر با ویژگی‌های استثنایی و عمیقا با استعداد بوده و به پیش رانده می‌شود. منابع انسانی باید اختیار کنار هم قرار دادن و حفظ ظرفیت سرعت بخشیدن به اجرای روش از طریق پایه و اساس را داشته باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.