مقاله پاورپوینت مشکلات امنیتی اطلاعاتی شبکه کامپیوتر و و نحوه جلوگیری از آن ها

مقاله پاورپوینت مشکلات امنیتی اطلاعاتی شبکه کامپیوتر و و نحوه جلوگیری از آن ها
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Research on Computer Network Information Security Problems and Prevention Based on Wireless Sensor Network
عنوان فارسی مقاله تحقیق بر روی مشکلات امنیتی اطلاعاتی شبکه کامپیوتر و و نحوه جلوگیری از آن ها بر پایه شبکه حسگر بی سیم
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 13 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه
تعداد صفحات دارای جدول ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله
شبکه های کامپیوتری، اینترنت و شبکه های گسترده، امنیت اطلاعات
موضوعات مرتبط با این مقاله شبکه حسگر بی سیم
کد محصول P12089
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

تجزیه و تحلیل امنیت شبکه کامپیوتر

اندازه های برخلافی مربوط به ممانعت امنیتی اطلاعاتی در شبکه های حسگر بی سیم

نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

تجزیه و تحلیل امنیت شبکه کامپیوتر

ارتباط شبکه ای فرایندی است که در آن تمامی نود های حسگر به همدیگر برخورد می کنند و جمع می شوند و آن همچنین یک فرآیندی است که در آن سایت ها در مرحله انتقال قبل از داده ای به یک دیگر برخورد می کنند.همانطور که گفتیم تهدیدات زیاد و گوناگونی در بحث امنیت شبکه وجود دارد که می تواند باعث به وجود آمدن تخریبات زیانبار و از دست دادن تمام اطلاعات انتقالی شوند.

ما باید احتیاط های معقول را برای اطمینان بخشیدن به امنیت قطعی اطلاعات شبکه در نظر بگیریم. حمله ویروس به سیستم کامپیوتری می تواند باعث تخریب سیستم شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.