مقاله پاورپوینت کاربرد الگوریتم های داده کاوی برای زوال عقل در افراد مبتلا به ایدز

مقاله پاورپوینت کاربرد الگوریتم های داده کاوی برای زوال عقل در افراد مبتلا به ایدز
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Application of Data Mining Algorithms for Dementia in People with HIV/AIDS
عنوان فارسی مقاله کاربرد الگوریتم های داده کاوی برای زوال عقل در افراد مبتلا به ایدز
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 15 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی پزشکی، مهندسی صنایع
گرایش های مرتبط با این مقاله سایبرنتیک پزشکی، داده کاوی، مهندسی سیستم های سلامت
موضوعات مرتبط با این مقاله زوال عقل، ایدز
کد محصول P12090
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

روش شناسی

نتایج و بحث

نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

روش شناسی

در این پژوهش، الگوریتم تحلیل مولفه های اصلی (PCA) به کار گرفته شد تا تأثیر کاهش ابعاد و کیفیت پاسخ را در میان الگوریتم های یادگیری ماشینی زیر ارزیابی کند: رگرسیون لجستیک، درخت تصمیم، شبکه ی عصبی، KNN و جنگل تصادفی. پایگاه داده ی مورد استفاده برای این مطالعه از طریق گردآوری داده های 270 فرد مبتلا به ایدز ساخته شد و آنگاه ادامه ی روند در درمانگاهی متعلق به یک بیمارستان مرجع مربوط به بیماری های واگیردار و انگلی در ایالت سیرا برزیل از ژانویه تا آوریل 2019 پیگیری شد. پرسشنامه ی مورد استفاده برای گردآوری شامل موارد زیر بود: داده های اجتماعی-جمعیت شناختی، سلامتی بالینی، و رفتارهای مخاطره آمیز؛ نسخه ی برزیلی پرسشنامه ی ساده ی پایبندی به دارو (SMAQ) برای ارزیابی پایبندی به درمان با آنتی ریترو ویرال؛ مقیاس بین المللی زوال عقل برای شناسایی زوال عقل در بیمار مبتلا به ایدز؛ مقیاس بارتل و مقیاس لاتون و برادی برای ارزیابی ظرفیت کارکردی؛ و سرانجام، مقیاس پشتیبانی اجتماعی برای افراد مبتلا به ایدز.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.