مقاله پاورپوینت سامانه انتقال تراپوستی انسولین بر اساس نیاز برای درمان دیابت نوع 1

مقاله پاورپوینت سامانه انتقال تراپوستی انسولین بر اساس نیاز برای درمان دیابت نوع 1
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله On-demand transdermal insulin delivery system for type 1 diabetes therapy with no hypoglycemia risks
عنوان فارسی مقاله سامانه انتقال تراپوستی انسولین بر اساس نیاز برای درمان دیابت نوع 1 بدون مخاطرات افت قند خون
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 25 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 5 صفحه
تعداد صفحات دارای جدول ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله غدد و متابولیسم
موضوعات مرتبط با این مقاله انسولین، دیابت نوع 1، دیابت، افت قند خون
کد محصول P12096
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

مواد و روش‌ها

یافته‌ها و بحث

نتیجه‌گیری

  

بخشی از پاورپوینت

یافته‌ها و بحث

نانوذرات سیلیکای مزوپور (MSN) و نقاط اکسید زینک (ZnO) با توجه به مقالات پیشین ساخته‌شدند. گلوکونامید و PBAs برای افزایش کاربرد این نانوذرات به آن‌ها متصل شدند تا به ترتیب G-MSN و ZnO-PBA به دست آید. سامانۀ انتقال انسولین G-MSN@Insulin@ZnO-PBA با استفاده از پیوندهای کووالانسی میان گلوکونامید و PBAs ساخته شد. G-MSN با استفاده از میکروسکوپ الکترونی گذاره (TEM) و نگاره (SEM) شناسایی شد (شکل 1A ) . G-MSN ساختار کروی یکدست همراه با کانال‌های منظمی را از خود نشان داد. عملکرد سطحی MSN با طیف‌سنجی تبدیل مادون قرمز فوریر (FT-IR) تأیید شد (شکل 1D). بدون برداشتن قالب، MSN و G-MSN0 لرزش‌های کششی C-H معمول CTAB را در 2850 cm-1 و 2920 cm-1 نشان دادند. با این حال، FT-IR مربوط به G-MSN نشان داد که تقریباً همۀ این لرزش‌ها ناپدید شده‌بودند که حاکی از حذف موفق CTAB است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.