مقاله پاورپوینت اهمیت برندهای شرکت خانوادگی و نقش اقتضایی هویت شرکت -خانواده

مقاله پاورپوینت اهمیت برندهای شرکت خانوادگی و نقش اقتضایی هویت شرکت -خانواده
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله As long as you talk about me: The importance of family firm brands and the contingent role of family-firm identity
عنوان فارسی مقاله
تا زمانی که درباره من صحبت می کنی: اهمیت برندهای شرکت خانوادگی و نقش اقتضایی هویت شرکت -خانواده
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 18 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت کسب و کار، مدیریت بازرگانی، بازاریابی
موضوعات مرتبط با این مقاله برند، برند خانوادگی
کد محصول P12097
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

پیشینه نظری و فرضیه ها

اهمیت برند در تلاقی خانواده و سیستم های کسب و کار

روش شناسی تحقیق؛ جمع آوری داده ها

متغیرهای مطالعه

نتایج

بحث و نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

پیشینه نظری و فرضیه ها

همانگونه که توسط تعداد زیادی از بررسی های ادبی درباره این موضوع نشان داده می شود، محققان اخیرا به استراتژی های برند سازی و بازاریابی شرکت های خانوادگی توجه بیشتری کرده اند. بیشتر مطالعات مربوط به برندسازی کسب و کارهای خانوادگی از دیدگاه سازمان داخلی استفاده می کنند، بررسی می کنند که چگونه شرکت های خانوادگی به طور استراتژیکی برندهای خود را در تلاقی خانواده و سیستم های کسب و کار مدیریت می کنند، و اینکه چگونه تصمیمات استراتژیک بر تناسب برند تاثیر می گذارد. با این وجود، مطالعات کمی بر ادراک ذینفعان خارجی توجه می کنند. به نظر ما این روش ها نمی توانند به طور کامل برندها و استراتژی های شرکت های خانوادگی را درک کنند، و تا حدودی فرصت های ناشی از دسترسی به داده های متنی آنلاین را نادیده می گیرند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.