مقاله پاورپوینت کاتالیز رله مربوط به کاتالیزور مس – منیزیم

مقاله پاورپوینت کاتالیز رله مربوط به کاتالیزور مس – منیزیم
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Relay catalysis of copper-magnesium catalyst on efficient valorization of glycerol to glycolic acid
عنوان فارسی مقاله کاتالیز رله مربوط به کاتالیزور (کاتالیست) مس – منیزیم بر پایه ارزش افزایی مؤثر و کارآمد گلیسرول به گلیکولیک اسید
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 17 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 4 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله شیمی
گرایش های مرتبط با این مقاله
شیمی کاتالیست، شیمی تجزیه
موضوعات مرتبط با این مقاله گلیکولیک اسید
کد محصول P12098
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

نتایج و بحث و گفتگو

نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

نتایج و بحث و گفتگو

نخست ما کتالیزورهای مس – منیزیم به تازگی تهیه شده با نسبت های مختلف Mg/Cu را مشخص کردیم. الگوهای XRD (شکل 1a) پیک ها (اوج ها) در 2θ=35.5°, 38.8° را نشان دادند، درحالیکه به صفحه ی توری و شبکه ای (111¯) و (111) از CuO اختصاص داده شدند، که اندازه ی ذرات محاسبه شده ای آن با افزایش مقدار مس تدریجا افزایش یافت. پیک ها در 2θ=42.8°, 62.3° مربوط به صفحه ی توری (200) MgO با افزایش مقدار و محتوای MgO به تدریج تقویت و تشدید شد. این امر وجود فاز مکعبی اکسید مس (Cu)) (PDF 48-1548) و اکسید منیزیم (MgO) (PDF 45-0946) در کاتالیزور مس – منیزیم (Cu-Mg) را ثابت کرد. نتیجه ی H2-TPR نشان داد که کاهش دمای CuII در کاتالیزور Cu1Mg4 نسبت به کاهش دمای کل CuO بالاتر بود، ضمن اینکه فعل و انفعال و برهم کنش قوی و محکم بین مس (Cu) و منیزیم (Mg) را با افزایش درصد منیزیم در کاتالیزورها منعکس کرد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.