مقاله پاورپوینت آسیب پذیری اجتماعی و علائم افسردگی در جریان همه گیری کووید 19

مقاله پاورپوینت آسیب پذیری اجتماعی و علائم افسردگی در جریان همه گیری کووید 19
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Social frailty and depressive symptoms during the COVID-19 pandemic among older adults in Japan: Role of home exercise habits
عنوان فارسی مقاله آسیب پذیری اجتماعی و علائم افسردگی در جریان همه گیری کووید 19 در میان کهنسالان ژاپنی: نقش عادات ورزشی در خانه
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 20 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 3 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی
موضوعات مرتبط با این مقاله افسردگی، کووید 19
کد محصول p12099
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

روش ها

نتایج

بحث

نتیجه گیری

 

  

بخشی از پاورپوینت

6.2 تحلیل آماری

نخست، آمارهای توصیفی و تفاوت ها در هر متغیر بر اساس سطح آسیب پذیری اجتماعی با استفاده از ANOVA برای متغیرهای پیوسته و آزمون مربع کای یا خی دو برای متغیرهای رسته ای ارزیابی شدند. تحلیل تعقیبی نتایج ANOVA با استفاده از آزمون مقایسه ی چندگانه بونفرونی انجام شد. دوم، با استفاده از تحلیل رگرسیون لجستیک چندمتغیره رابطه ی میان آسیب پذیری اجتماعی و علائم افسردگی بررسی شد، و نسبت بخت ها (ORها) و بازه ی اطمینان 95درصدی برای علائم افسردگی برآورد شدند. دو مدل تحلیلی در کنار مدل های خام و تطبیق یافته، شامل همه ی متغیرهای همپراش، ایجاد شدند. سرانجام، ما رابطه ی میان علائم افسردگی و سطح آسیب پذیری اجتماعی را که برحسب ورزش در خانه طبقه بندی شده بودند، پس از تطبیق دادن همه ی متغیرهای همپراش برآورد کردیم.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.