مقاله پاورپوینت قرارگیری در معرض نویز محیطی و علائم مرتبط با اختلال کمبود توجه/ بیش فعالی

مقاله پاورپوینت قرارگیری در معرض نویز محیطی و علائم مرتبط با اختلال کمبود توجه/ بیش فعالی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Environmental noise exposure and emotional, aggressive, and attention-deficit/hyperactivity disorder-related symptoms in children from two European birth cohorts
عنوان فارسی مقاله قرارگیری در معرض نویز محیطی و علائم مرتبط با اختلال کمبود توجه/ بیش فعالی در کودکانی از دو گروه تولد اروپایی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 16 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 3 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی و پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی رشد، روانپزشکی
موضوعات مرتبط با این مقاله اختلال کمبود توجه/ بیش فعالی
کد محصول P12103
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

‌مقدمه

روش ها

نتایج

بحث

نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

روش ها ‌‌‌

این مطالعه در دو مطالعه کوهورت مبتنی بر جمعیت پروژه اسپانیایی INMA و مطالعه R نسل هلندی انجام شده است. INMA شبکه ای هم گروهان تولد است که در چندین منطقه اسپانیا تنظیم شده اند و پروتکلی مشترک را دنبال می کنند. INMA- سابادل زیرشاخه ای از شبکه INMA است که ما در این تحقیق به دلیل موجودیت داده های قرارگیری در معرض نویز، تنها گروه INMA- سابادل را در نظر گرفتیم. گروهINMA- سابادل شامل ۷۷۸ زن باردار ساکن شهر سابادل به همراه کودکانشان است که در بین جولای ۲۰۰۴ و ۲۰۰۶ به مراکز عمومی بهداشت مراجعه کرده اند.

مطالعه نسل R مطالعه کوهورتی است که ۹۷۴۹ زن باردار ساکن شهر روتردام هلند دارای تاریح مشخص زایمان بین آپریل ۲۰۰۲ و ژانویه ۲۰۰۶ را مورد مطالعه قرار می دهد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.