مقاله پاورپوینت ذهن آگاهی میانجی در رابطه بین مشغولیت در رسانه های اجتماعی و افسردگی

مقاله پاورپوینت ذهن آگاهی میانجی در رابطه بین مشغولیت در رسانه های اجتماعی و افسردگی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Mindfulness as a mediator in the relationship between social media engagement and depression in young adults
عنوان فارسی مقاله ذهن آگاهی بعنوان یک میانجی در رابطه میان مشغولیت در رسانه های اجتماعی و افسردگی در جوانان
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 15 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله
روانشناسی، مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی، اینترنت و شبکه های گسترده
موضوعات مرتبط با این مقاله رسانه های اجتماعی، افسردگی
کد محصول P12105
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

روش

نتایج

بحث

محدودیتها و پژوهشهای آتی

  

بخشی از پاورپوینت
در این پژوهش، امتیاز 3/30 % از جوانان در سطح حداقل افسردگی قرار داشت، 7/28 % افسردگی خفیف، 5/19 % افسردگی متوسط، 8/10% افسردگی نسبتا شدید و 6/10% افسردگی جدی را در مقیاس PHQ-8 داشتند. مؤلفه های رفتاری و شناختی مقیاس مشغولیت به فضای مجازی (SMESA) همبستگی منفی معناداری با تنها یکی از جنبه های ذهن آگاهی، یعنی آگاهی، داشتند. مؤلفه عاطفی همبستگی منفی معناداری با آگاهی، عم قضاوت کردن، توصیف، و عدم عکس العمل نشان دادن داشت. هردو مؤلفه رفتاری و عاطفی همبستگی مثبت معناداری با افسردگی داشتند. افسردگی همبستگی منفی معناداری با با تمام مقیاسهای ذهن آگاهی، بجز مؤلفه مشاهده، داشت.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.