مقاله پاورپوینت انجام مهندسی اجتماعی: مطالعه کیفی فریب های امنیت اطلاعات

مقاله پاورپوینت انجام مهندسی اجتماعی: مطالعه کیفی فریب های امنیت اطلاعات
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Performing social engineering: A qualitative study of information security deceptions
عنوان فارسی مقاله انجام مهندسی اجتماعی: مطالعه کیفی فریب های امنیت اطلاعات
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 16 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول  ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله امنیت اطلاعات، اینترنت و شبکه های گسترده
موضوعات مرتبط با این مقاله مهندسی اجتماعی
کد محصول P12106
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

بررسی ادبیات

مواد و روش ها

نتایج

بحث

نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
عادی بودن – در رابطه با دستیابی به اصالت، ویژگی رایج دیگر برخورداری از ظاهر عادی یا معمولی است (22 = n). چنین دستاویزهایی باید حداقل میزان توجه را جلب نموده و مستلزم حداقل میزان تفکر درباره فردی است که وظیفه دارد تصمیم بگیرد به شما اجازه دهد یا نه. این امر به معنای ممزوج شدن در محیط و پرداختن به تعاملاتی است که به نظر می رسد کسب و کارهای معمولی می باشند.
کارایی – شرکت کنندگان نشان دادند که فریب های مهندسی اجتماعی موفق شامل تعاملاتی می شود که در اجرا سریع بوده و از پیچیدگی های غیرضروری اجتناب می کنند (12 = n). در مقابل، پیچیدگی می تواند کلاهبرداری را تضعیف کند: پیچیدگی باعث می شود که موفقیت کاهش یابد. به همین ترتیب، فریب های سریع نیز ممکن است مؤثرتر باشند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.