مقاله پاورپوینت مروری بر روش های fMRI در رابطه با لکنت رو به رشد و درمان آن

مقاله پاورپوینت مروری بر روش های fMRI در رابطه با لکنت رو به رشد و درمان آن
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله مروری بر روش های fMRI در رابطه با لکنت رو به رشد و درمان آن
عنوان فارسی مقاله Review of fMRI methods in developmental stuttering and it’s treatment
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 14 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول  ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی کودک و نوجوان، روانشناسی مشاوره ای
موضوعات مرتبط با این مقاله لکنت، fMRI 
کد محصول P12108
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

روش های تصویر برداری تشدید مغناطیسی کارکردی در رابطه با لکنت در حال رشد

روش های تصویر برداری تشدید مغناطیسی کارکردی در بررسی درمان لکنت

رویکردی جامع برای بررسی بزرگسالان مبتلا به لکنت با استفاده از تصویربرداری تشدید مغناطیسی کارکردی

نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

رویکردی جامع برای بررسی بزرگسالان مبتلا به لکنت با استفاده از تصویربرداری تشدید مغناطیسی کارکردی

اغلب مطالعات بر طیف محدودی از تکالیف مرتبط با تولید گفتار و اصولا بر مرحله تلفظ متمرکز شده اند. پی بردن به مکانیسم های عمومی لکنت در گروه های مشخصی از افراد مورد آزمایش امکان پذیر بوده و می توان یک رویکرد فردی را در فرایند درمان و تشخیص تغییرات عصبی که با اثربخشی درمان لکنت و حمایت روان شناختی بیمار ارتباط دارند، اجرا کرد. وظیفه اصلی، مطالعه تغییرات مربوط به فعالیت عصبی پیش از درمان در بزرگسالان مبتلا به لکنت و در مراحل مختلف درمان تا حد هنجارسازی پایدار گفتار می باشد. مطالعه مکانیسم های شبکه عصبی در بزرگسالان مبتلا به لکنت حین گفتار، تکالیف چند وجهی و وضعیت استراحت در پویایی درمان آن رخ می دهد. تکالیف مربوط به گفتار شامل تولید گفتار دل بخواه و آماده با صدای بلند و برای خود شخص، ادراک بصری متن، تفسیر اطلاعات و سازمان دهی معنایی گفتار شفاهی بوده و تکالیف چند وجهی شامل ادراک بصری تصاویر به همراه موقعیت های گفتاری و بررسی وضعیت استراحت است. برای مطالعه سیستم های عملکردی، یک تجزیه و تحلیل از حلق و دیافراگم با استفاده از MRI انجام می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.