مقاله پاورپوینت تاثیر ویروس کووید 19 بر روی وابستگی بازار سهام (بورس) چین

مقاله پاورپوینت تاثیر ویروس کووید 19 بر روی وابستگی بازار سهام (بورس) چین
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله The Impact of COVID-19 on the Dependence of Chinese Stock Market
عنوان فارسی مقاله تاثیر ویروس کووید 19 بر روی وابستگی بازار سهام (بورس) چین
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 18 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد
گرایش های مرتبط با این مقاله اقتصاد پولی، اقتصاد مالی
موضوعات مرتبط با این مقاله بازار سهام، ویروس کووید 19
کد محصول P12112
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

مکانیزم وابستگی بازار سهام (بازار بورس) و متدولوژی

داده ها

نتایج و بحث

نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

مکانیزم وابستگی بازار سهام (بازار بورس) و متدولوژی

با پیشرفت سریع فناوری اطلاعات، سرمایه گذاران این امکان را در اختیار دارند تا به راحتی و سریع خرید و فروش سهام را انجام دهند. زمانی که تعداد زیادی از سرمایه گذاران استراتژی های سرمایه گذاری مشابه و یکسانی را در بازارهای مختلف انتخاب و اعمال کنند، پیدایش وابستگی بازار سهام ممکن است رخ دهد.

سرمایه گذاران اغلب تحت تأثیر رفتار سایر سرمایه گذاران تصمیم گیری می کنند، که به رفتار تقلیدی در تصمیم گیری سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری می انجامد، ضمن اینکه بیش از حد به افکار عمومی تکیه کرده و اطلاعات خود را نادیده می گیرند. این بدان خاطر است که میزان زیادی از اطلاعات مبهم و نامشخص در بازار وجود دارد جمع آوری آن ها هم سخت است هم پرهزینه. همین امر باعث می شود که مدیران حرفه ای از استراتژی های سایر سرمایه گذاران پیروی کنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.