مقاله پاورپوینت ارزیابی اسید سیالیک تام سرم در بیماران مبتلا به کووید-۱۹ متوسط

مقاله پاورپوینت ارزیابی اسید سیالیک تام سرم در بیماران مبتلا به کووید-۱۹ متوسط
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Evaluation of serum total sialic acid in moderate COVID-19 patients with and without gastrointestinal tract manifestations
عنوان فارسی مقاله ارزیابی اسید سیالیک تام سرم در بیماران مبتلا به کووید-19 متوسط دارای علائم گوارشی و بدون آن
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 15 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 3 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله بیماری های عفونی و گرمسیری، پزشکی ریه
موضوعات مرتبط با این مقاله کووید-19
کد محصول P12113
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

مواد و روش ها

یافته‌ها

بحث

نتیجه‌گیری

  

بخشی از پاورپوینت

– بخش‌های اسیدسیالیکی گلیکوپروتئین‌ها نقش مهمی در پاتوژنز بیماری کووید-19 به ویژه عوارض گوارشی آن دارد زیرا:

– SARS-CoV-2 از طریق گلیکوکونژوگههای اسیدسیالیکی در امتداد مجرای روده حرکت و توسط لایه مخاطی غنی از اسید سیالیک پوشاننده‌ی سلول‌های روده تغییر مکان می‌دهد.

– بی اشتهایی و اسهال شایع ترین علائم گوارشی در بیماران مبتلا به کووید-19 با شیوع به ترتیب 2/50-2/12 و 50-2 درصد هستند. در این مطالعه، شیوع بی اشتهایی 1/38 درصد و شیوع اسهال 7/31 درصد بود. شیوع استفراغ و حالت تهوع در بیماران مبتلا به کووید-19 حدود 28-2/5 درصد و درد شکمی 8/6-9/3 درصد است. در این مطالعه، شیوع استفراغ و تهوع 6/20 درصد و شیوع درد شکمی 5/9 درصد بود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.