مقاله پاورپوینت ارزیابی وضعیت، رضایت شغلی و استرس شغلی کارکنان

مقاله پاورپوینت ارزیابی وضعیت، رضایت شغلی و استرس شغلی کارکنان
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Evaluation of the status, job satisfaction and occupational stress of Chinese nature reserve staff
عنوان فارسی مقاله ارزیابی وضعیت، رضایت شغلی و استرس شغلی کارکنان حفاظت گاه طبیعی چین
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 21 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی، مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی صنعتی و سازمانی، مدیریت منابع انسانی
موضوعات مرتبط با این مقاله رضایت شغلی، استرس شغلی، استرس 
کد محصول P12114
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

مواد و روش ها

جمع آوری داده ها

ابزار نظرسنجی

تعریف محیط بانان

تجزیه و تحلیل داده ها

نتایج

توزیع پاسخ دهندگان

مقایسه بین کارگران محیط بان و غیرمحیط بان

وضعیت جمعیتی پاسخ دهندگان

ویژگی های شغلی

اعتماد به مهارت های حرفه ای

سطح رضایت شغلی و استرس شغلی

تفاوت بین حفاظت گاه طبیعی ملی و محلی

تفاوت میان مناطق

بحث

  

بخشی از پاورپوینت

تفاوت میان مناطق

کارکنان جنوب، جنوب غربی و شمال غربی چین عموما جوان تر با میانگین سنی زیر40سال بودند. کارکنان حفاظت-گاه طبیعی از جنوب و شرق چین تحصیل کرده تر بودند. حدود70 درصد از کارکنان حفاظت گاه طبیعی محلی درمرکز، شرق و شمال شرق چین بودند و بیش از80 درصد از خانواده های آن ها در همان شهر زندگی زندگی می-کردند. کارمندان ازشرق چین، بالاترین حقوق ماهانه را دریافت می کردند. پاسخ دهندگان از همه مناطق، شرایط کاری خود را دشوار و چالش برانگیز و کارکنانی که در شمال غربی چین کار می کردند، بالاترین درجه خطر و چالش شرایط کاری را گزارش کردند. رضایت شغلی و استرس ادراک شده بین مناطق بطور معناداری متفاوت بود. بطورکلی، پاسخ دهندگان درشمال شرقی بالاترین سطح رضایت شغلی را گزارش کردند درحالی که پایین ترین امتیازات مربوط به استرس ادراک شده بود. با این وجود، آن ها رضایت کمتری درمورد مزایای جانبی و درآمد خود نسبت به سایر مناطق داشتند. کارگران درمرکز و جنوب غربی چین سطوح استرس بالاتری را در کار، بخصوص درمقایسه با شمال شرق گزارش کردند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.