مقاله پاورپوینت رضایت و قصد خرید مجدد مشتریان در خصوص خرید آنلاین

مقاله پاورپوینت رضایت و قصد خرید مجدد مشتریان در خصوص خرید آنلاین
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله An Empirical Study of Customers’ Satisfaction and Repurchase Intention on Online Shopping in Vietnam
عنوان فارسی مقاله یک مطالعه تجربی درباره رضایت و قصد خرید مجدد مشتریان در خصوص خرید آنلاین در ویتنام
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 23 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 3 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 7 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت بازرگانی، مدیریت کسب و کار، بازاریابی، مدیریت فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک
موضوعات مرتبط با این مقاله قصد خرید، خرید آنلاین، رضایت مشتری
کد محصول P12116
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

مروری بر مطالعات پیشین

روش شناسی

فرضیات

مدل های تجربی

جمع آوری داده و روش تحقیق

نتایج

آلفای کرونباخ و تحلیل عاملی اکتشافی (EFA)

تحلیل همبستگی پیرسون

تحلیل رگرسیون

نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

تحلیل همبستگی پیرسون

همبستگی بین متغیرهای مستقل بر مبنای نتیجه SPSS است. ظاهراً تمام مقادیر Sig کوچکتر از 0.05 هستند و این به معنای آن است که متغیرهای مستقل با یکدیگر همبستگی دارند. اگرچه مقادیر همبستگی پیرسون متفاوت هستند اما آنها عموماً نسبتاً بالا هستند و اغلب آنها بزرگتر از 0.4 هستند. قابل توجه است که همبستگی بین ID و متغیرهای مستقل دیگر نسبتاً قوی است چون همبستگی پیرسون بین ID و CON، PWU، TRU، و RES به ترتیب برابر با 0.568 ، 0.666 ، 0.494 و 0.592 است. همچنین PWU همبستگی نزدیکی با PWU، TRU، و RES دارد و TRU هم همبستگی نزدیکی با RES دارد. سطح همبستگی پایین تری بین CON و TRU و RES وجود دارد که برابر با 0.353 و 0.368 است. بنابراین احتمال وقوع پدیده چند هم خط در بین این 5 متغیر مستقل – و خصوصاً بین PWU و ID, CON – بالا است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.