مقاله پاورپوینت آینده پژوهش های هوش در عصر آینده هوش مصنوعی

مقاله پاورپوینت آینده پژوهش های هوش در عصر آینده هوش مصنوعی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله The future of intelligence research in the coming age of artificial intelligence – With a special consideration of the philosophical movements of trans- and posthumanism
عنوان فارسی مقاله آینده پژوهش های هوش در عصر آینده هوش مصنوعی با تأمل ویژه بر جنبش های فلسفی تراانسانگرایی و پساانسانگرایی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 21 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول  ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله هوش مصنوعی
کد محصول P12161
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

روش های ارتقا برای افزایش قابلیت های روان شناختی انسان ها

دلالت های اجتماعی به کارگیری ارتقای شناختی

هوش مصنوعی در برابر هوش انسانی

یگانگی و هوش برتر

دلالت ها برای پژوهش های هوش

  

بخشی از پاورپوینت

دلالت ها برای پژوهش های هوش

در حالی که هم اکنون هوش (شناختی) را می توان یکی از مهم ترین خصوصیات روان شناختی انسان تلقی کرد، این موضوع ممکن است در 20، 50 یا 100 سال آینده دیگر صادق نباشد. در آن صورت چه چیزی برای انسان ها باقی می ماند؟ آیا «مزیت» انسان ها توانش اجتماعی/عاطفی و یا خلاقیت خواهد بود؟ در حال حاضر، عواطف و فرایندهای اجتماعی را نمی توان در قالب الگوریتم هایی «کدگذاری» کرد و روی رایانه ها اجرا نمود، بنابراین، این فرایندها ممکن است ویژگی خاص بشر باقی بمانند. همچنین آیا این به معنی «پایان» پژوهش های هوش خواهد بود. برای خنثی کردن این احتمال، روان شناسی باید در توسعه ی هوش مصنوعی آینده نقش فعال تری ایفا کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.