مقاله پاورپوینت تأثیر ارتباطات بر تصویر مقصد در جریان همه گیری کووید ۱۹

مقاله پاورپوینت تأثیر ارتباطات بر تصویر مقصد در جریان همه گیری کووید ۱۹
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله The influence of communication in destination imagery during COVID-19
عنوان فارسی مقاله تأثیر ارتباطات بر تصویر مقصد در جریان همه گیری کووید ۱۹
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 24 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت، گردشگری و توریسم
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت گردشگری، مدیریت استراتژیک
موضوعات مرتبط با این مقاله کووید ۱۹
کد محصول P12210
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل 1: مقدمه

فصل 2: پیش زمینه مفهومی

2-1 بازیابی مقصد طی کووید 19

2-2 تدوین فرضیه

فصل 3: روش

فصل 4: نتایج

فصل 5: بحث و نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

تدوین فرضیه

نظریه ی غنای اطلاعاتی بر این پایه استوار است که انواع گوناگون اطلاعات میزان غنای اطلاعاتی متفاوتی فراهم می-کنند. غنای اطلاعاتی به نوبه ی خود به تعدیل سازی درک و ادراک دریافت کننده نسبت به آنچه که منتقل می شود، کمک می کند. یکی از اهداف ارتباطات، روشن کردن ابهامات بالقوه و کاستن از ابهام و عدم قطعیت است. از یک منظر غنای اطلاعاتی، این موضوع نقشی مهم در شکل دادن به ادراک گردشگر ایفا می کند، با در نظر گرفتن این موضوع که همه گیری کووید 19 تا چه اندازه به تردید، نگرانی، و ترس مرتبط با مسافرت دامن زده است. از همین رو، بر مبنای نظریه ی غنای اطلاعاتی، ما یک مدل مفهومی (شکل زیر) پیشنهاد می کنیم که تأثیر بالقوه ی ارتباطات بر ادراک گردشگران را ارزیابی می کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.