مقاله پاورپوینت مدل مراقبت های اولیه برای غربالگری و درمان افسردگی

مقاله پاورپوینت مدل مراقبت های اولیه برای غربالگری و درمان افسردگی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله A primary care first (PCP-first) model to screen and treat depression: A VitalSign6 report from a second cohort of 32,106 patients
عنوان فارسی مقاله مدل مراقبت های اولیه برای غربالگری و درمان افسردگی: گزارش وایتل ساین 6 از یک همگروه دوم با 32106 بیمار
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 20 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی
موضوعات مرتبط با این مقاله افسردگی، غربالگری 
کد محصول P12237
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل 1: مقدمه

فصل 2: مواد و روش ها

فصل 3: نتایج

بیمارانی با غربالگری مثبت بر اساس PHQ-2

بیمارانی با تشخیص افسردگی

ملاقات های تکمیلی برای بیمارانی دچار افسردگی و دست کم 18 هفته ثبت نام

فصل 4: بحث

  

بخشی از پاورپوینت

بیمارانی با تشخیص افسردگی

بیش از 40 درصد از مجموع 5994 بیمار با غربالگری PHQ-2 مثبت دچار اختلال افسردگی تشخیص داده شدند. اختلال افسردگی اساسی شایع ترین تشخیص افسردگی بود (4/77 درصد) و اختلال افسردگی دائم کم شایع ترین مورد بود (4/2 درصد). از نمونه ی کلی شامل 32106 که غربالگری PHQ-2 دریافت کردند، 1 درصد و 7 درصد از نظر بالینی از سوی ارائه دهنده دچار افسردگی تشخیص داده شدند و به ترتیب در گستره ی عدم افسردگی تا افسردگی خفیف و گستره ی افسردگی متوسط تا شدید ارزیابی شدند

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.