مقاله پاورپوینت ارتباط بین افسردگی و کیفیت زندگی در بیماران مبتلا به پارکینسون

مقاله پاورپوینت ارتباط بین افسردگی و کیفیت زندگی در بیماران مبتلا به پارکینسون
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Correlation between depression and quality of life in patients with Parkinson’s disease
عنوان فارسی مقاله ارتباط بین افسردگی و کیفیت زندگی در بیماران مبتلا به پارکینسون
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 14 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی، پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانپزشکی، روانشناسی بالینی
موضوعات مرتبط با این مقاله افسردگی، پارکینسون
کد محصول P12245
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل اول: پیش زمینه

فصل دوم: روشها و موضوعات

فصل سوم: نتایج

فصل چهارم: بحث

فصل پنجم: نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

بحث

PD به عنوان یک بیماری تحلیل برنده، به طور جدی بر سلامت جسمی، روانی و اجتماعی بیماران تأثیر می گذارد. علائم غیرحرکتی در بیماران مبتلا به PD بسیار شایع است و بروز افسردگی نیز در آنها بسیار زیاد است. در تشخیص و درمان بیماران PD، پزشکان قبلا به تأثیر علائم حرکتی بر کیفیت زندگی توجه بیشتری داشتند، اما اخیراً تأثیر علائم غیرحرکتی بر کیفیت زندگی را نیز مورد توجه قرار داده اند. یک مطالعه که در آن از مقیاس اندازه‌گیری کیفیت زندگی برای ارزیابی کیفیت زندگی بیماران استفاده شد، نشان داد که افسردگی، پیش‌بینی‌کننده اصلی کاهش کیفیت زندگی در بیماران است. علاوه بر این، مطالعات دیگر نشان دادند که بیماران مبتلا به PD دچار افسردگی با وجود تعداد مراجعات بیشتر به بیمارستان ها، میانگین طول مدت بستری طولانی تر، نرخ پایینتر درمان با DBS، و نرخ مرگ و میر بسیار بالاتر و غیره، بیشتر احتمال دارد که زمین بخورند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.