مقاله پاورپوینت افزایش حریم خصوصی و امنیت با ادغام یک رابط امن بلاک چین

مقاله پاورپوینت افزایش حریم خصوصی و امنیت با ادغام یک رابط امن بلاک چین
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Increasing privacy and security by integrating a Blockchain Secure Interface into an IoT Device Security Gateway Architecture
عنوان فارسی مقاله افزایش حریم خصوصی و امنیت با ادغام یک رابط امن بلاک چین در معماری گذرگاه امنیتی دستگاه اینترنت اشیاء
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 25 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 4 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله
امنیت اطلاعات، رایانش ابری، اینترنت و شبکه های گسترده، شبکه های کامپیوتری
موضوعات مرتبط با این مقاله حریم خصوصی، امنیت، بلاک چین، اینترنت اشیاء
کد محصول P12247
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل یک –مقدمه

فصل دو – آخرین پیشرفت های علمی – کار مربوطه

فصل سه – راهکار پیشنهادی

فصل چهار – امنیت، اعتماد و محدودیت های راهکار

فصل پنج – ارزیابی امنیت

فصل شش – نتیجه گیری و کارهای آتی

  

بخشی از پاورپوینت

امنیت، اعتماد و محدودیت های راهکار

در دستگاه های هوشمند، برای جمع آوری داده ها و پردازش آن ها از سنسورها استفاده می شود. ب دلیل توان پردازشی پایین این دستگاه، داده های جمع آوری شده از منابع خارجی دارای رمزگذاری ضعیف یا بدون رمزگذاری هستند. برای تضمین امنیت این داده ها در اینترنت، باید آن ها را شنود کرد. استراق سمع داده ها از رابط بلاک چین شروع می شود. هر درخواست شبکه، یک تراکنش جدید است که در دفتر کل توزیع شده ذخیره می شود و سپس به سرور راه دور ارسال می شود.

داده های مربوط به دستگاه دارای هدر درخواست و بدنه درخواست هستند. هدر درخواست دارای اطلاعاتی مانند URL درخواست، روش درخواست، کد وضعیت، نسخه درخواست (HTTP/1.1 یا HTTP/2)، اطلاعات رمزگذاری، اطلاعات عامل کاربر، اطلاعات صدور مجوز و اطلاعات محتوا، است. بدنه درخواست دارای داده های موردنیاز برای تجزیه سرویس راه دور است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.