مقاله پاورپوینت پیش بینی درماندگی مالی از طریق تلفیق کردن ویژگی های لحن عاطفی

پاورپوینت آماده اقتصاد
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Financial distress prediction by combining sentiment tone features
عنوان فارسی مقاله پیش بینی درماندگی مالی از طریق تلفیق کردن ویژگی های لحن عاطفی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 22 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد، مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله
اقتصاد مالی، مدیریت مالی، مهندسی مالی و ریسک
موضوعات مرتبط با این مقاله درماندگی مالی
کد محصول P12263
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل 1: مقدمه

فصل 2: مروری بر پیشینه

ویژگی ها در پیش بینی درماندگی مالی

پیش بینی

فصل 3: طرح پژوهشی

فصل 4: ارزیابی تجربی

مجموعه داده ی آزمایشی

انتخاب ویژگی های مالی

مقیاس های ارزیابی

انتخاب مقطع زمانی اظهار نظرها در تالارهای آنلاین بورس

فصل 5: نتایج آزمایشی و بحث

فصل 6 : نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

مقیاس های ارزیابی

از آنجا که دو نوع نمونه مورد اشاره (یعنی با برخورد ویژه و بدون برخورد ویژه) عمدتاً نامتوازن هستند و هزینه های دو نوع خطای مورد اشاره (یعنی مثبت کاذب و منفی کاذب) عمدتاً نامتقارن هستند، این مساله را با استفاده از مقیاس-های عملکردی که به داده های نامتوازن حساس هستند، حل و فصل کردیم، یعنی ناحیه ی زیر منحنی ROC (AUC) و آزمون کولوموگروف-اسمیرنوف (KS). شاخص AUC برابر این احتمال است که وقتی طبقه بند به طور تصادفی یک نمونه را انتخاب می کند، یک نمونه ی خوب پیش از یک نمونه ی بد رتبه بندی شود. شاخص KS یک مقیاس از تفاوت میان توزیع تجمعی نمونه های مثبت و منفی است، که توانایی مدل در تشخیص دو نوع نمونه را منعکس می کند. همزمان، ما 10 اعتبارسنجی متقاطع 10 برابری انجام دادیم، که 100 مقدار ارزیابی عملکرد به دست آمد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

پاورپویت آماده مدیریت فناوری اطلاعات
مقاله پاورپوینت چالش های پذیرش ERP ابری در کسب و کارهای کوچک و متوسط

مشخصات مقاله پاورپوینت عنوان انگلیسی مقاله Challenges of Cloud-ERP Adoptions in SMEs عنوان فارسی مقاله چالش های پذیرش ERP ابری در کسب و کارهای کوچک و متوسط فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf تعداد اسلایدها 18 اسلاید  تعداد صفحات دارای تصویر 3 صفحه  تعداد صفحات دارای جدول  ندارد قابلیت ویرایش …

پاورپوینت آماده فناوری اطلاعات
مقاله پاورپوینت تحلیل تشخیصی برای شناسایی داده های پرت در تجزیه و تحلیل کلان داده ها

مشخصات مقاله پاورپوینت عنوان انگلیسی مقاله Diagnostic analysis for outlier detection in big data analytics عنوان فارسی مقاله تحلیل تشخیصی برای شناسایی داده های پرت در تجزیه و تحلیل کلان داده ها فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf تعداد اسلایدها 17 اسلاید  تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه تعداد صفحات …

پاورپوینت آماده مدیریت
مقاله پاورپوینت تاثیر ساختار سرمایه و نوآوری بر عملکرد شرکت. اثرات مستقیم و غیرمستقیم ساختار سرمایه

مشخصات مقاله پاورپوینت عنوان انگلیسی مقاله Impact of capital structure and innovation on firm performance. Direct and indirect effects of capital structure عنوان فارسی مقاله تاثیر ساختار سرمایه و نوآوری بر عملکرد شرکت. اثرات مستقیم و غیرمستقیم ساختار سرمایه فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf تعداد اسلایدها 14 اسلاید  تعداد …