مقاله پاورپوینت افسردگی و راهبردهای مقابله ای در میان قربانیان قلدری در فضای مجازی

مقاله پاورپوینت افسردگی و راهبردهای مقابله ای در میان قربانیان قلدری در فضای مجازی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Coping strategies and depression among cyberbullying victims in Vietnam: Self -esteem as a moderator
عنوان فارسی مقاله افسردگی و راهبردهای مقابله ای در میان قربانیان قلدری در فضای مجازی در ویتنام: عزت نفس به عنوان تعدیل گر
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 18 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی
موضوعات مرتبط با این مقاله افسردگی، عزت نفس
کد محصول P12265
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل 1: مقدمه

فصل 2: روش

نمونه و رویه

مقیاس ها و سنجه ها

مقیاس عزت نفس روزنبرگ – RSES [38]

مقیاس مقابله ی خودگزارشی (SRCS)

مقیاس های افسردگی، اضطراب و استرس 21 (DASS 21)

تحلیل داده ها

فصل 3: نتایج

تحلیل های توصیفی و همبستگی

تحلیل های تعدیل گری

نقش تعدیل کننده عزت نفس بر رابطه میان راهبرد حل مساله و علائم افسردگی

نقش تعدیل کننده عزت نفس بر رابطه میان راهبرد درونی سازی و علائم افسردگی

فصل 4: بحث

  

بخشی از پاورپوینت

تحلیل داده ها

برای درج داده ها و تحلیل آن ها از نرم افزار SPSS 20.0 استفاده شد. برای تحلیل همبستگی میان راهبردهای مقابله، عزت نفس، و علائم افسردگی قربانیان قلدری در فضای مجازی، از ضریب همبستگی پیرسون استفاده شد. برای بررسی تأثیر تعدیل کننده ی عزت نفس در رابطه ی میان راهبردهای مقابله و علائم افسردگی، از برنامه ی Hayes Process macro v3.3 (مدل 1) [41] استفاده شد. ما از تکنیک بوت استرپینگ با 500 نمونه ی بوت استریپ استفاده کردیم تا نقش تعدیل کننده ی عزت نفس در رابطه ی میان راهبردهای مقابله و علائم افسردگی را بررسی کنیم. تأثیر تعدیل گری زمانی معنی دار است که بازه ی اطمینان 95 درصد (CI) عبارت تقابل شامل 0 نباشد و p<0.05 باشد. در مدل تعدیل گری، سن به عنوان متغیر کنترل، راهبردهای مقابله به عنوان متغیرهای مستقل، و افسردگی به عنوان متغیر وابسته به کار برده شدند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.