مقاله پاورپوینت تأثیر مدیریت ارتباط با جامعه، جهت گیری بازاریابی رابطه مند، تعامل با مشتری، و اعتماد برند بر وفاداری به برند

مقاله پاورپوینت تأثیر مدیریت ارتباط با جامعه، جهت گیری بازاریابی رابطه مند، تعامل با مشتری، و اعتماد برند بر وفاداری به برند
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Effect of community relationship management, relationship marketing orientation, customer engagement, and brand trust on brand loyalty: The case of a commercial bank in Thailand
عنوان فارسی مقاله تأثیر مدیریت ارتباط با جامعه، جهت گیری بازاریابی رابطه مند، تعامل با مشتری، و اعتماد برند بر وفاداری به برند: پرونده یک بانک بازرگانی در تایلند
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 17 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول  ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله بازاریابی، مدیریت بازرگانی، مدیریت کسب و کار
موضوعات مرتبط با این مقاله مدیریت ارتباط با جامعه، بازاریابی رابطه مند، تعامل با مشتری، اعتماد برند، وفاداری به برند
کد محصول P12283
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل اول: مقدمه

فصل دوم. مروری بر مقالات

فصل سوم: روش تحقیق

فصل چهارم: نتایج

فصل پنجم: بحث

فصل ششم. مفاهیم

  

بخشی از پاورپوینت

روش تحقیق

شکل 1 متغیرهای مدل نظری را بر اساس تحقیقات قبلی نشان می دهند. ما 16 آیتم پرسشنامه را که توسط Bruhn و همکاران (2012)، Jahn و Kunz (2012)، خدمات تحلیلی بازبینی کسب و کار هاروارد (2010) و Wongsuphasawat و Buatama (2019) تهیه شده بود، برای اندازه گیری CoRM اصلاح کردیم و از 18 گویه پرسشنامه پیشنهاد شده توسط Chattananon و Trimetsoontorn (2009)، Sin و همکاران (2002، 2005) و Wongsansukcharoen و همکاران (2015) استفاده کردیم. مقیاس CE با استفاده از 10 گویه پرسشنامه توسعه یافته توسط Vivek و همکاران (2014) تهیه شد. برای BT، ما از 8 پرسشنامه که توسط Delgado – Ballester و Munuera-Aleman (2005)، Horppu و همکاران (2008)، Hur و همکاران (2011)، Luk و Yip (2008)، و Matzler و همکاران (2008) تهیه شده بودند، استفاده کردیم. با استفاده از تحلیل عاملی تاییدی (CFA)، این 61 گویه برای اطمینان از برازش مدل بررسی شدند و منجر به 27 گویه اندازه گیری شدند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.