مقاله پاورپوینت کاربرد فن آوری جدید پردازش سیگنال دیجیتال مبتنی بر محاسبات ابری

مقاله پاورپوینت کاربرد فن آوری جدید پردازش سیگنال دیجیتال مبتنی بر محاسبات ابری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Application of new digital signal processing technology based on distributed cloud computing in electronic information engineering
عنوان فارسی مقاله کاربرد فن آوری جدید پردازش سیگنال دیجیتال مبتنی بر محاسبات ابری توزیع شده در مهندسی اطلاعات الکترونیک
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 19 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول  ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله
رایانش ابری، معماری سیستم های کامپیوتری، مهندسی الکترونیک، سیستم های الکترونیک دیجیتال
موضوعات مرتبط با این مقاله محاسبات ابری
کد محصول P12285
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل اول: مقدمه

فصل دوم: کارهای مرتبط

فصل سوم: چارچوب سیستم پردازش سیگنال دیجیتال مبتنی بر محاسبات ابری توزیع شده

فصل چهارم: طراحی تجربی و تجزیه و تحلیل نتایج سیستم پردازش سیگنال دیجیتال

فصل پنجم: نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

طراحی تجربی و تجزیه و تحلیل نتایج سیستم پردازش سیگنال دیجیتال

برای بررسی امکان سنجی و مزایای فن آوری پردازش سیگنال دیجیتال، سیستم باید قبل از آزمایش خود آزمایی شود. سیستم پردازش سیگنال دیجیتال مبتنی بر محاسبات ابری توزیع شده با استفاده از فن آوری کنترل حلقه بسته سنتی PID، ایده محاسبات ابری توزیع شده، مدل تمایز هوشمند و فن آوری ذخیره‌سازی پایگاه داده به عنوان هسته اصلی ساخته می شود. از نظر تنظیمات پارامتر درگیر در فرآیند آزمایش، این مطالعه نوع، کمیت، نرخ استخراج هدف و حداقل خطای مورد نیاز حجم داده را در فرآیند آزمایش ترکیب کرده است تا پارامترهایی مانند حداکثر مجموعه چرخه را به طور جداگانه ای تنظیم کند. نتایج فوق نشان می دهد که سیستم پردازش سیگنال دیجیتال مبتنی بر محاسبات ابری توزیع شده می تواند کارایی عملیات را در فرآیند پردازش سیگنال دیجیتال از طریق روش محاسبات ابری توزیع شده و استراتژی کنترل PID بهبود بخشد که این امر برای شرکت های درگیر در رایانش ابری و داده های بزرگ بسیار مفید خواهد بود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.