مقاله پاورپوینت درک نیت خرید مجدد مصرف کنندگان آنلاین از منظر کیفیت رابطه

مقاله پاورپوینت درک نیت خرید مجدد مصرف کنندگان آنلاین از منظر کیفیت رابطه
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله “I just like this e-Retailer”: Understanding online consumers repurchase intention from relationship quality perspective
عنوان فارسی مقاله من فقط این خرده فروش الکترونیکی را دوست دارم: درک نیت خرید مجدد مصرف کنندگان آنلاین از منظر کیفیت رابطه
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 21 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله بازاریابی، مدیریت کسب و کار، تجارت الکترونیک، مدیریت فناوری اطلاعات
موضوعات مرتبط با این مقاله خرده فروش، نیت خرید، خرده فروش الکترونیکی، مصرف کنندگان آنلاین
کد محصول P12286
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل اول: مقدمه

فصل دوم: مروری بر ادبیات پیشین

کیفیت رابطه

تعهد مشری

رضایت مشتری

سطح خرید

نقش میانجی سطح قیمت

نیت خرید مجدد مشتری

چارچوب مفهومی

فصل سوم: روش های تحقیق

آیتم های اندازه گیری

جمع آوری داده

فصل چهارم: تحلیل داده ها و نتایج

اطلاعات جمعیت شناختی پاسخ دهندگان

مدل اندازه گیری

مدل ساختاری

فصل پنجم: بحث و دستاوردها

بحث

دستاوردهای تحقیقاتی

دستاوردهای عملی

فصل ششم: نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

دستاوردهای عملی

اعتماد، بخاطر عدم حضور فیزیکی، یکی از مسائل حیاتی خرید آنلاین محسوب می شود. بنابراین، سیاست گذاران و مدیران بازاریابی می توانند، تلاش خود را به کاهش عوامل تاثیر گذار بر اعتماد مصرف کنندگان آنلاین، متمرکز کنند. تعهد مشتری می تواند بر نیت خرید مجدد مصرف کنندگان آنلاین تاثیر بگذارد. اگر مبادلات قبلی مشتریان موفق باشد، به پلتفرم تجارت الکترونیک یا خرده فروش آنلاین متعهد خواهد شد. یک خرده فروش آنلاین یا پلتفرم تجارت الکترونیک با حل تمام مشکلات مشتریان و صادق بودن با آنها، می تواند به تعهد مشتری دست یابد. گرچه رضایت مشتری بر نیت خرید مجدد تاثیر گذار نیست، مدیران بازاریابی باید به آن توجه کنند. با این وجود، به نفع خرده فروش آنلاین یا پلتفرم تجارت الکترونیک است تا مطمئن باشند که مشتریانشان راضی هستند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.