مقاله پاورپوینت هوش هیجانی پرستارانی که از بیماران COVID-19 مراقبت می کنند

مقاله پاورپوینت هوش هیجانی پرستارانی که از بیماران COVID-19 مراقبت می کنند
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Emotional intelligence of nurses caring for COVID-19 patients: A cross-sectional study
عنوان فارسی مقاله هوش هیجانی پرستارانی که از بیماران COVID-19 مراقبت می کنند: یک مطالعه مقطعی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 13 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روان سنجی، روانشناسی عمومی، روانشناسی شناخت
موضوعات مرتبط با این مقاله هوش هیجانی، کووید 19
کد محصول P12287
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل یک-مقدمه

فصل دوم-روش ها

فصل سوم-نتایج

فصل چهارم-بحث

فصل پنجم-نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

نتایج

از میان 211 شرکت کننده، 52.7 درصد آنها زن، 71.6 درصد متاهل و 72.5 درصد، دارای مدرک لیسانس بودند. میانگین سنی و سابقه کاری شرکت کنندگان به ترتیب، 34 سال (85/7) و 76/9 (67/6) سال بود. بیشتر پرستاران در بخش‌ مراقبت‌های ویژه مشغول بودند و از بیماران با حال وخیم مراقبت می‌کردند میانگین EI مربوط به پرستاران 19/63 (22/8) بود. بالاترین نمره در زیرمقیاس‌های مختلف خودآگاهی برای EI و کمترین برای خود مدیریتی بود. آزمون t مستقل همچنین نشان داد که پرستاران متاهل دارای نمره هوش هیجانی بالاتری نسبت به پرستاران مجرد بودند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.