مقاله پاورپوینت رابطه تشخیص درک شده با افسردگی، بیخوابی و استرس پس از حادثه

مقاله پاورپوینت رابطه تشخیص درک شده با افسردگی، بیخوابی و استرس پس از حادثه
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Relation of perceived discrimination with depression, insomnia and post-traumatic stress in COVID-19 survivors
عنوان فارسی مقاله
رابطه تشخیص درک شده با افسردگی، بیخوابی و استرس پس از حادثه در بازماندگان کووید-19
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 15 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 3 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی شناخت، روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی
موضوعات مرتبط با این مقاله افسردگی، استرس، کووید 19
کد محصول P12288
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

1. مقدمه

2. روش

طرح و شرکت کنندگان

اندازه گیری

تجزیه و تحلیل داده ها

3. نتایج

4. بحث

5. نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

بحث

تبعیض درک شده بالا رابطه معنی داری با افسردگی، بیخوابی و استرس پس از حادثه در بازماندگان کووید-19 داشت. تحقیقات نشان دادند که نمرات انگ نهادینه رابطه معنی داری نمرات با نمرات بیخوابی و اختلال استرس پس از حادثه داشتند. به همین ترتیب، در کارکنان بهداشت مشاهده شد که معیار تبعیض درک شده همبستگی مثبت و معنی داری با علائم افسردگی داشت.

پیامدهای عملی – شرایط موجود در محیط اجتماعی و نه تنها رویدادهای شخصی، عوامل استرس زایی هستند که بر سلامت جسمی و روانی تاثیر منفی دارند. تبعیض بیانگر مانعی برای دسترسی به خدمات بهداشتی است زیرا تاثیر منفی بر جستجوی اولیه مراقبت و درمان دارد. افسردگی، بیخوابی و استرس پس از حادثه عوامل خطرزای مستقلی برای رفتارهای خودآزاری در جمعیت عمومی هستند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.