مقاله پاورپوینت تجربه واقعی استفاده از آزمایش فارماکوژنومیک ترکیبی در کودکان و نوجوانان

مقاله پاورپوینت تجربه واقعی استفاده از آزمایش فارماکوژنومیک ترکیبی در کودکان و نوجوانان
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Real-world experience of using combinatorial pharmacogenomic test in children and adolescents with depression and anxiety
عنوان فارسی مقاله تجربه واقعی استفاده از آزمایش فارماکوژنومیک ترکیبی در کودکان و نوجوانان دچار افسردگی و اضطراب
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 17 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی، پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی، روانشناسی بالینی کودک و نوجوان، روانپزشکی، ژنتیک پزشکی
موضوعات مرتبط با این مقاله افسردگی و اضطراب
کد محصول P12290
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل 1: مقدمه

فصل 2: مواد و روش ها

جمعیت مطالعه و گردآوری داده

تحلیل داده ها

فصل 3: نتایج

فصل 4: بحث

  

بخشی از پاورپوینت

تحلیل داده ها

متغیرهای رسته ای با استفاده از فراوانی و درصد توصیف شدند، در حالی که متغیرهای پیوسته، بسته به توزیع، با استفاده از میانگین و انحراف معیار (SD) یا میانگین و چارک (چارک اول و سوم) توصیف شدند. نمرات تأثیر کلی بالینی برای سه شاخص نامبرده به صورت میانگین برای جمعیت مطالعه در هر نوع ملاقات صورت گرفت. تفاوت های میان نمرات گوناگون تأثیر کلی بالینی در ملاقات های پس از خط مبنا و خط مبنا از طریق تفریق کردن مورد دوم از مورد نخست محاسبه شدند. همچنین، تعدیل های توکی-کرامر اعمال شدند تا مقایسه های چندگانه ی پاسخ های میانگین اصلاح شوند. تغییر در بار دارویی روانگردانی از ملاقات پیش از خط مبنا به ملاقات خط مبنا با استفاده از آزمون تی زوجی محاسبه شد. آزمون مربع کا (خی دو) استقلال برای مقایسه ی تفاوت تأثیرات مضر مرتبط با دارو میان بیمارانی که برایشان افزون دارو یا جایگزینی دارو رخ داد، و یا هیچ تغییری در داروی روانپزشکی رخ نداد، استفاده شد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.