مقاله پاورپوینت هدایت هوشمند خانه توسط IoT (اینترنت اشیاء)

مقاله پاورپوینت هدایت هوشمند خانه توسط IoT (اینترنت اشیاء)
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Smart governance of home through IoT
عنوان فارسی مقاله هدایت هوشمند خانه توسط IoT (اینترنت اشیاء)
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 13 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی فناوری اطلاعات، فناوری اطلاعات و ارتباطات
گرایش های مرتبط با این مقاله اینترنت و شبکه های گسترده، سامانه های شبکه ای، کاربردهای ICT
موضوعات مرتبط با این مقاله اینترنت اشیا
کد محصول P12292
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل 1- مقدمه

فصل 2- جدیدترین موارد

فصل 3- روشنایی منزل

فصل 4- کاربرد مخزن ماهی

فصل 5- کاربرد مخزن آب

فصل 6- بحث و نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

کاربرد مخزن آب مخزن

ذخیره یکی از رایج ترین امکانات در هر خانه است. به دلیل فشاری که ما به موتور اعمال می کنیم و آن را فراموش می کنیم، آب و توان زیادی را هدر می دهیم. برای غلبه بر این مشکل، یک مخزن ذخیره هوشمند را پیشنهاد می دهیم. ما از حسگر سطح برای اندازه گیری سطح آب مخزن استفاده می کنیم. هنگامی که سطح آب زیاد است، محرک خاموش خواهد بود و هنگامی که سطح آب پایین است، محرک روشن می شود. از حسگر جریان برای اندازه گیری مقدار آب مورد استفاده در خانه، استفاده می شود. بنابراین مخزن ذخیره هوشمند، نقشی کلیدی در اتوماسیون خانه دارد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.